Sanal Sekreter Hizmeti Almaya Nasıl Başlarız?

Taahhüt, limit ya da kurulum ücreti olmadan sanal sekreterlik hizmeti almak artık çok kolay. Sanal sekreterlik hizmeti ilk olarak sizleri tanımak ile başlar. İşinizden tutun, ürünlere ya da verdiğiniz hizmetlere ve ekibinizde olan her şeyi tam olarak anladıktan sonra Sanal sekreterlik hizmeti sizler için daha mantıklı ve kolay uygun bir çözüm olacaktır. En faydalı sekreterlik hizmetlerinden bir tanesidir.

Sanal Sekreterlik Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Sanal sekreterlik hizmeti almak için tek yapılması gereken bu hizmetten yararlanmak istenildiğine karar vermek olmaktadır. Sizler için verdiğimiz numarayı aramanız ve bu isteği dile getirmek yetecektir. En ufak bir iş yükü gibi durumlar ile karşılaşmadan en kısa sürede Sanal sekreterlik hizmeti almanız için gerekli olan yardımları veriyoruz. Sizleri daha rahat tanımak için kısa ve net sorular sorarak bu noktada bilgi sahibi oluyoruz.

Başlatılacak olan bu hizmet karşısında sizlerin de isteklerine uygun olarak ilk bir müzik eşliğinde anons hizmeti hazırlanmasını sunuyoruz. Bunun için ek bir ücret ödenmesi söz konusu dahi olmazken her şeyi ücretsiz olarak sunuyoruz. Unvanlar ya da markanız ile başlayan profesyonel yapıda olan anonstan sonra canlı sekreterimiz devreye giriyor. Sizlere gelen telefonları kısa ve net bir şekilde yanıtlıyor.

Örnek verecek olursak firmanızın adını söylüyor ve ardından ''firmamıza hoş geldiğiniz, müşteri hizmetlerine bağlanabilmek adına sıfırı tuşlayınız.'' gibi bir anons yer alır. Ardından sekreterimiz sizlere gelen telefonları nazik ve kibar bir dil ile açarak ilk olarak iyi dileklerini iletir ondan sonra konuya girecektir.

Bu noktada;

·          Arayan kişinin kim olduğu

·          Arama nedeni

·          Kim ile görüşmek istediği

·          İletişim bilgisi... gibi detayları not alıyoruz.

Bunlar için gelişmiş bir CRM sistemi bulunuyor ve her şey burada kayıtlı olarak yer alıyor. Bunun ardından daha önce sizler ile birlikte belirlemiş olduğumuz yanıtlar ile arayan kişilere gerekli yanıtları veriyor ve uygun olan yönlendirmeleri yapıyoruz. Bu süreç içerisinde vermiş olduğunuz hizmetleri, ürünleri ve firmaları tanıtmak konusunda gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. Sizlerden müşterilerin istemiş olduğu siparişleri kayıt ediyor ve arayan kişilere sipariş durumu hakkında gerekli olan bilgileri veriyoruz.

Konuşma sırasında arayan müşteriler firmadan biri ile görüşmek ister ise anında onları aktaracağımız dile getiriyor ve gerekli olan kişileri santrale müzik eşliğinde beklemeye alıyoruz. Bu aşama sırasında sizler ya da kim ile görüşmek istenir ise çalışma arkadaşlarınızı telefonlar ile arıyor, müsaitlik durumuna göre hat içerisinde bekleyen müşterileri yönlendiriyoruz. Fakat müsait değil iseniz onlara geri dönüyor ve kısa bir izah ederek sizleri en kısa sürede arayacağız diye not düşüyoruz.

Sanal sekreterlik hizmeti sırasında yapılan tüm görüşmeler CRM sistemi içerisinde kayıt ederek devam ediyoruz. İstediğiniz an bu kayıtları sizlere mail yardımı ile teslim edebiliyoruz. İsteklere göre düzenli bir şekilde burada kayıtlı olan tüm görüşmeleri excel ya da .pdf olarak sizlere teslimatını da yapabiliyoruz. Bu süreç içerisinde dilediğiniz her zaman kendinize ait olan kullanıcı adı ya da şifreniz ile de CRM sistemimiz içerisinde yer alabilirsiniz. Tüm kayıtları görebilir işlemleri aynı zaman içerisinde takip etme durumlarını da elde edebilirsiniz.

Bu hizmetlerin yanı sıra bir de hekimler, diyetisyenler, avukatlar ya da psikologlar gibi meslek dalları için koordine bir biçimde randevu hizmetleri de sunuyoruz. Sanal sekreterlik hizmeti sırasında isteklerinizi memnuniyet ile karşılamak adına burada yer alıyoruz.