Sanal Sekreter Nedir?

İş yerlerinde artık bir sekreter olmasına gerek yok. Sanal sekreter hizmeti sayesine gerçek bir sekreter olmasa bile gelen telefonlarınızı yanıtlayabiliyoruz. Bu kapsam dahilinde aramayı gerçekleştiren müşterilerinize sizlerden almış olduğumuz bilgiler ışığında ürün tanıtımı, işi ya da hizmetleri anlatabiliyor ve sizlere iletilmesi söz konusu olan notları alıyoruz. Ön görüşmenin yapılmasının ardından arayan müşteri kime bağlanmak istiyor ise ona bağlanmasına yardım ediyoruz.

Sanal sekreterlik aslında gerçek bir sekreter işi olması ile bilinir. Ekonomik olmasının yanı sıra profesyonel de bir iştir.

Profesyonel Sanal Sekreter Hizmeti İle Merak Edilenler

• Sanal sekreterlik hizmeti sırasında telefonların yanıtlanması sağlanılır ve ilgili olan kişilere rahat bir aktarım sağlanır.

• Kurulum tamamen ücretsiz bir şekilde yapılır. Bunun içinde ücretsiz bir alt yapı ve anons hizmeti yer alır.

• Taahhüt gibi bir şey yapmanıza da gerek yok. İstediğiniz an hizmetten yararlanmaktan vazgeçebilirsiniz ve bunun için bir ücret ödemenize gerek yok.

• Taahhüt gibi bir şey yapmanıza da gerek yok. İstediğiniz an hizmetten yararlanmaktan vazgeçebilirsiniz ve bunun için bir ücret ödemenize gerek yok.

• Hizmetleri limit koymadan sunuyor ve ne kadar yararlanmak isterseniz o kadar yardımcı oluyoruz. En ufak bir telefon limiti koyulması söz konusu olmaz.

• Ücret iadesi noktasında güvence sunuyor ve vazgeçtiğiniz an ücretlerin tekrar iade edilmesini sunuyoruz.

Bu avantajlar sayesinde sizler de rahat bir şekilde profesyonel sanal sekreterlik hizmetlerinden yararlanabilir ve ona göre güvence içerisinde devam edebilirsiniz.