Sanal Ofis, İletişim Ofisi, Toplantı Salonu Ve Hazır Ofis

Sürekli ofis içerisinde bulunmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun için neden birçok maliyet ile ücret ödemek zorunda kalasınız ki? Peki bu süreç içerisinde sizlere ait bir sekreteriniz olsa ve her şeyi yanıtlasa, her şeye profesyonel bir şekilde yanıt verse sizler için nasıl olur?

Sanal sekreterlik hizmeti sırasında toplantılarınızsa size yer sağlama noktasında yardımcı oluyor ve bu noktada sekreter yardımı sunuyoruz. Telefonların yanıtlanmasını sağlıyor gelen müşterilerinizi iyi bir şekilde karşılıyoruz. Sizler için uygun ve özel olan çözümleri sunuyoruz.

Ofis, toplantı odası, koltuklar, masa ya da sandalye, internet, faturalar ve sizlerin o an telefonlarınızı yanıtlamayı sağlayan sekreter hizmeti paylaşımlı bir ofis kapsamında iste elde edilecek kolaylıkların en basit kısmı olmaktadır. Bu süreç içerisinde sizler için;

Sanal sekreter; Telefonların yanıtlanmasından tutun ceplerinize aktarım kısımlarına kadar her şeyi sunuyoruz.

Ücretsiz kurulum; Ücretsiz bir anons hizmeti yanı sıra ücretsiz bir santral alt yapısı veriyoruz.

Taahhüt yok; Bu süreç içerisinde dilediğiniz an hizmetlerden vazgeçebiliyor ve en ufak bir şey ödemeniz de gerekmiyor.

Ücret iadesi güvencesi; Eğer hizmetlerden vazgeçilmesi söz konusu olur ise ücret iadesi güvencesini de tekrar olarak sunuyoruz.

Bunun gibi avantajlardan yararlanmak adına sizlerin de iletişim içerisinde olması sanal sekreterlik hizmeti için uygun çözümlerden olacaktır.