Kurumsal Sabit Numaralar - 0850 Numaralı Hat Tahsisi


Kurumsal Sabit Numaralar

Sekreter.com.tr olarak ücretsiz numaralandırma (DID) hizmetini kullanarak artık Coğrafi numara (0212, 0216, 0312, 0232, 0322, 0328) ve Konumdan bağımsız 0850 ‘li numara bloklarımızdan kendinize yeni bir numara alabilir ve avantajlı Sekreter.com.tr hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hemen sabit numaranızı seçebilir, size uygun sanal santral paketi belirleyebilir ve dilerseniz konuşma paketinizide online tanımlayabilirsiniz. İster Kurumsal bir firmanın ister bireysel bir kullanıcının bütün ihtiyaçları bu paketlerde mevcuttur.Hemen sizde seçiminizi yapabilirsiniz.


0850 Numaralı Hat

Bir çok büyük ve orta ölçekli firma tercihlerini 0850 ‘li numaralardan yana kullandı. 0850 numaraları tercih eden firma / kurum sayısı her geçen gün hızla artmaktadır. Sizde geç kalmadan Sekreter.com.tr den 0850 numara alma ve Online Numara Seçimi ile 0850 numaranızı kendiniz seçebilirsiniz. Firmanızın iletişim ayağı için kurumsal bir kimlik oluşturabilirsiniz. 0850 numara almak için Online Numara Seçimi seçeneğinde belirtilen adımları takip ederek 0850 numaranızı alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son zamanlarda hızla gelişen IP haberleşme teknolojisinin vazgeçilmezi 0850’li numaralardır. IP haberleşme teknolojisi ile ucuz, kaliteli, hızlı ve kesintisiz iletişim için Sekreter.com.tr’den 0850’li numaraları tahsis edebilirsiniz. Tahsis ettiğiniz bu numarayı, Sekreter.com.tr Sanal Santral Hizmeti ile kendi çağrı senaryonuzu oluşturup, istediğiniz şekilde numaranızı kullanabilirsiniz.

0850 konumdan bağımsız numaralar, son yıllarda kurumsal şirketler ve çağrı merkezleri tarafından 444’lü numaraların yerine tercih edilmektedir. 0850’li numaralar Sanal Santral ve Çağrı Merkezi Hizmetleri gibi birçok alanda kullanılabildiği için daha fazla tercih edilmektedir. 0850 ‘li numaraların, teknik ve maliyet açısından 444 ‘lü numaralardan birçok avantajları bulunmaktadır.


Sizler için bu noktada sunulan hizmetlerimizden rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bunlar;

• Müşteri hizmetleri hattı sayesinde iyi bir size özel callcenter hizmeti alabilirsiniz.

• Teknik destek hattı sayesinde müşteri memnuniyeti oldukça rahat bir şekilde sağlanacaktır.

• Şikayet yönetimi durumları karşısında geri bildirim kayıtları oluşturulacaktır.

• Anket uygulamalarının var olması ile catibus avantajları sunulmuş olacak.

• Tele pazarlama adımlarının olması ile iyi bir satış potansiyeli kurulacak.

• Kampanya duyuruları sayesinde gerekli tanıtım adımları meydana gelecektir.

• Ödeme hatırlatma aramaları ile faturaların gecikmesi söz konusu olmayacak.

• Stok takibinden fiyat ve satış kanallarının takibinin de yer alması sanal sekreterlik adımları ile rahat etmeniz üzerinde yardımcı olacaktır.

0850'li Numara Almanın Avantajları

• Bu tahsis edilen numaraların ardından yeni numaralar üzerinde eş zamanlı bir şekilde sınırsız yapıda çağrılar alabilirsiniz. Bu durum internet bant genişliğinde olacaktır.

• Farklı yapıda olan projeleriniz var ise bunlar için birden fazla numara temini yapabilirsiniz. Sizler için tahsis edilmesi sağlanılan tüm numaralar aranan numaraların bilgileri eşliğinde mevcut verilen hesaplara yönlendirmesi yapılır.

• Bu numaranızda sizler için oluşturulan santral içinde aranan numaralara uygun senaryolar oluşturulabilir. Santral içerisinde birden fazla proje ile devam edebilirsiniz.

• İstediğiniz özel numara seçimi yapabilirsiniz.

• Kendiniz ya da şirketiniz için tahsis ettiğiniz numaraları istediğiniz mobil ya da sabit numaralara uygun zamanlar için yönlendirme yapabilirsiniz.